Dla Firm

W 2024 roku Polskie Towarzystwo Fizjoterapii zaprasza Państa serdecznie do udziału w XVI Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6–7 grudnia w pabianickim hotelu Fabryka Wełny i według naszych ostrożnych szacunków może zgromadzić ponad 400 uczestników. Przez dwa dni w czterech salach wykładowych przewidujemy sesje naukowe i warsztaty praktyczne, w tym międzynarodową konferencję dla studentów i doktorantów.

W tym roku zdecydowaliśmy się przeprowadzić wszystkie wydarzenia w nowo wybudowanej części, w której znajdują się trzy sale wykładowe, wzdłuż których mamy do dyspozycji kilkadziesiąt metrów przestrzeni na stoiska wystawiennicze mniejszych rozmiarów oraz dla większych stanowisk przestronny hol przed salą Pawelana (odbędzie się tam otwarcie, sesje wykładowe i bankiet).

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wierzyć, że ogromny sukces frekwencyjny organizowanego w 2023 roku wspólnie z Polskim Towarzystwem Rehabilitacji kongresu przełoży się również na bieżącą Konferencję, której będziemy wyłącznym gospodarzem. Liczymy, że szeroka gama poruszanych tematów ważnych dla fizjoterapeutów, ale i przedstawicieli innych zawodów medycznych związanych z rehabilitacją, będzie jednym z ważnych czynników zachęcających do udziału w naszym wydarzeniu. Państwa obecność z pewnością wzbogaci i uatrakcyjni część wystawienniczą, ale liczymy, że w ramach dostępnych pakietów zechcecie Państwo także podzielić się swoimi doświadczeniami podczas wykładów i warsztatów.

Jak zawsze po pierwszym dniu Konferencji zapraszamy do udziału w bankiecie. W 2023 roku uczestniczyło w nim ponad 300 osób, w tym spodziewamy się zbliżonej liczby gości. Będzie to więc wspaniała okazja by w mniej formalnej atmosferze umocnić kontakty biznesowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Do niniejszej wiadomości załączamy listę pakietów sponsorskich i wystawienniczych, z której możecie Państwo wybrać ten najbardziej dopasowany do Państwa oczekiwań. Jesteśmy jak zawsze otwarci na Państwa propozycje, będąc przekonanym, że wspólnie możemy wypracować model współpracy korzystny dla wszystkich, pozwalający zarówno na Państwa sukces, jak i wsparcie działalności naszego Towarzystwa, a w konsekwencji na satysfakcję uczestników Konferencji.

PAKIETY DLA FIRM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY